De Meiden van Sittard

Ontdek Sittard via de shoppingroute Meer over de Meiden van Sittard

De Meiden van Sittard is een initiatief van zelfstandige vrouwelijke ondernemers met een speciaalzaak in de historische binnenstad Sittard. Zij inspireren en onderscheiden zich op het gebied van mode, design, interieur en lekker eten. Volg hun inspirerende en gezellige shoppingroute!

De 'shopping' Meiden van Sittard

De 'Bourgondische' Meiden van Sittard!

Bregje de Jong
Bregje de Jong Shopping route Meiden van Sittard

De Meiden van Sittard zijn zelfstandige ondernemers met een eigen speciaalzaak. Meiden die trots zijn op hun historische winkelstad. De winkels van de Meiden zijn verspreid door de hele binnenstad en vormen een mooie route, komend vanaf het station. De Meiden van Sittard nodigen je uit om in Sittard de shoppingroute te lopen en te shoppen! De boekjes zijn verkrijgbaar bij alle Meiden-speciaalzaken en de VVV Limburg Winkel Sittard (Rosmolenstraat 2).

Meer over Sittard-Geleen

Deel deze pagina met je familie en vrienden

Terug naar de website